Yeni
Orijinal Tedarikçi GEPON OKT Cihazı En Iyi Fiyat Mini FTTH 10G 1U 8 PON Liman GPON OKT

Orijinal Tedarikçi GEPON OKT Cihazı En Iyi Fiyat Mini FTTH 10G 1U 8 PON Liman GPON OKT

Uygunluğu doğrulayın: Stokta
₺ 772.82

orijinal Tedarikçi GEPON OKT Cihazı En Iyi Fiyat Mini FTTH 10 G 1 U 8 PON Liman GPON OKT 1. Ürün Açıklaması XW-18 WZ118 şasi için tasarlanmıştır OKT cihazı 8 downlink 1000 M sağlayan PON portları, 8 uplink GE portları, 4 uplink 10 GE HOHI tarafından portları. yüksekliği sadece 1 U kolay kurulum ve uzay tasarrufu için. 64 terminalleri her PON kadar destekler, tüm cihaz tam yapılandırma altında 512 Onu'lann kadar destekler. XW-18 WZ118 SLA desteklemek ve ileri teknoloji benimser DBA tutmak için güçlü fonksiyonu üzerinde Ethernet ve Qo S özellikleri. XW-18 WZ118 ticari için uygulanır ve grid ağı dijital yönetimi sağlamak için mükemmel, akıllı, güçlü, gelişmiş, profesyonel çözümler için " otomatik dağıtım " ve " elektrik bilgi toplama için uygulanan projesi " ulusal ızgara. 2. Ürün Özellikleri  taşıyıcı sınıfı istikrar ve ağ esnekliği büyük ölçekli NGBN işletim sistemi benimsenmesi küresel fikri mülkiyet hakları ile taşıyıcı ağ destek PON fiber fazlalık koruma ve cihaz fazlalık koruma protokolü destek kullanıcıları korumak için zengin güvenlik özellikleri, cihazlar ve ağ. çift güç kaynağı girişi ve güç fazlalık tüm PON GE ve 10 GE portları sağlamak L2/L3 tam-hat hızı kaybetmeden paketleri tam PON hizmet her PON destek 1 : 64 yarma oranı (64 maksimum miktarda ONU) sıcak tak PON yalancı modül tasarım, uzak 20 Km iletim mesafesi destek 128 bit üçlü yayıklama fonksiyonu sağlamak için gizli veri iletim destek dinamik bant genişliği dağıtım DBA algoritması güçlü OAMkullanım paket yönlendirme dayalı donanım algılama özelliği için etkili ve paket filtreleme destek otomatik koruma ve kullanıcı MAC adresi dayalı ARP saldırı için engelleme DDo S koruyan her türlü desteği, CPU aşırı akım ve VRRP vb destek BFD, Flex Link, otomatik bağlantı agregasyonunu ve Ethernet Halka koruma 3.ürün Uygulamaöğe XW-18 WZ118 PON özellikleri IEEE 802.3ah EPONçin telekom/Unicom GEPON standart20 Km için tek yalancıerişim için 64 terminalleri tek yalancı PONUplink ve downlink üçlü yayıklama şifreli fonksiyonu ONU terminali meşruiyet belgelendirme, raporu yasadışı ONU kayıt DBA algoritmasıstandart OAM ve genişletilmiş OAMONU toplu yazılım yükseltme, sabit zaman yükseltme, gerçek zamanlı yükseltme PON İletim ve alma incelemek optik güçL2 özellikleri MACMAC Siyah Delik Port MAC Sınırı16 K MAC adresi VLAN4 K VLAN girişleri Port tabanlı/MAC tabanlı/IP alt ağ tabanlı VLANPort tabanlı Qin Q ve Seçici Qin Q (Stack VLAN) Swap ve Sözler VLAN ve VLAN VLAN Tercüme GVRPONU hizmet dayalı akış VLAN ekleyin, silmek, yerineyayılan ağaç protokolüIEEE 802.

Daha fazla veri

Marka Adı:
WANSHUOELECTRONICEQUIPMENT
Model Numarası:
XW-18WZ118
Name:
Original Supplier GEPON OLT Device Best Price Mini FTTH 10G 1U 8 PON P
Switching capacity:
108Gbps
Throughput:
80Mpps
Service port:
8PON/8GE/4*10GE
Power supply:
AC/90-240 DC/36V-72V
Power consumption:
56W
Size:
442*315*44mm
Weight:
5kg
Warranty:
1year

Kategorideki hızlı dağıtım ürünleri

1 çift 2 adet / lot 8 kanal video optik dönüştürücü 8v1d fiber optik video optik verici ve alıcı 8kanal +rs485 veriürün tanıtımı : Video( +reverse veri) optik dönüştürücü benimsenmesi gelişmiş uluslararası digtal video ve optik Fiber iletim teknolojisi, ve uygulamak iletimi gerçek zaman ve senkronizasyon, hiçbir Bozulma Ve kaliteli multi kanal video LAMBASI tek çekirdekli fiber optik...

JW3109 optik lazer kaynağı Ve JW3208 Optik Güç Ölçer 1310 / 1550nm Fiber Multimetre Saplı Optik ışık kaynağı resimler Internation sipariş alıcı yürürlükteki herhangi bir ithalat vergileri ve yerel vergiler sorumludur...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

ücretsiz Nakliye 1310 / 1550nm Çift Pencere 50 / 50 Oranı SC / UPC ABS Kutusu Tipi 1x2 FBT Çoğaltıcı 1*2 FBT FIber Optik Splitter açıklama kademeli tekli Çoğaltıcı imal edilmiştir endeksi lifler 9um çekirdek çapları ile...

yedek Type81 C Sumitomo Fusion Splicer AC Adaptör Pil Şarj Cihazı ADC1430 1 adet * Sumitomo ADC1430 Adaptörü

2 adet bidi 60km 10 / 100 / 1000m gigabit fiber optik medya dönüştürücü tek modlu simpleks çekirdek sc konnektör10 / 100 / 1000 BaseTX için 1000basefx fast ethernet dönüştürücüBidi / wdm 10 / 100 / 1000 Mbps fiber optik medya dönüştürücüTek modlu tek lif wavelenth tx1310 / rx1550nm 60 kmrj45 sc konnektördahil amerikan standart güçMiktar : 2 adet / lotücretsiz nakliye çin sonrası hava dünya çapında10 / 100 / 1000m otomatik müzakere, bidi tek modlu simpleks fiber, dalgaboyu : tx1310 / rx1550nm, iletim mesafesi : 60km, bir sc port ve utp RJ45 bağlantı noktası,Ve amerikan standart güç.fiber türüdalgaboyuveri ratamesafebağlayıcı türü    Tek modu1310 / 1550nm1000m60 kmtek sc  wdm Avantajı : 10 / 100 / 1000m fiber medya dönüştürücü elde edilebilir iki farklı bükülü ve fiber optik iletim medya dönüştürücü, röle 10 / 100 / 1000 BaseTX ve 1000basefx iki farklı ağ segmentleri...

DVP740 Çoklu dil FTTH Fiber Optik Ekleme Makinası Fusion Splicer özellikleri : kompakt ve hafif tam Otomatik Çalışma 5000 m irtifa Splice Kalite sağlar SİSTEM TEST en iyi çalışma koşulu sağlar renkli LCD monitör Pause fonksiyonu, bilimsel araştırma için uygun mağaza ekleme sonuçlarının 8000 grupları USB ve DC arayüzü yüksek pil kapasitesi, kadar 120 kez sürekli splice ve ısı paket :

Eb Link 1.5 metre fc / pc 12 elyaf çekirdekleriyle 0.9mm koparma lif örgüsü optik pactch kablosu Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın. Teknik özellikleri :   parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Brocade 10 GSFPPAOC0701 Uyumlu 10 G SFP + AOC (7meter, SFP + SFP +)ürün DetaylarıBrocade Hakiki 10 GSFPPAOC0701satıcı Adı LODFIBERbağlayıcı Tipi SFP + SFP +Max Veri Hızı 10 Gbpskablo Tipi Aktif Optik Kablokablo Uzunluğu 7 m (22.97ft)ceket Malzeme PVC (OFNR)sıcaklık 0 70 ° c (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8544700000protokolleri 1x QDR Infini Band, DDR, SDR, 10 G Gigabit Ethernet, fiber Kanalkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

ücretsiz Kargo Fabrika Fiyatmiktar : 5 adet / grup SC / APC Ayarlanabilir Fiber optik zayıflatıcı 130d B ayarlanabilir CATV / FTTH Fiber Optik Zayıflatıcıürün AçıklamasıSC 130d B değişken Fiber optik zayıflatıcıdüşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybımükemmel tekrarlanabilirlik SC 130d B değişken Fiber optik zayıflatıcıözellikleri : düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybıİyi Dayanıklılıkiyi exchangeabilityyüksek sıcaklık kararlılığıözellikler : zayıflama doğruluk : ± 5d B (1 için 10) ve ± 0d B (11 için 30)çalışma dalgaboyu : 1,310 ve 1, 550nmpolarizasyon bağımlı kaybı : ≤0...

güç moudel R4850 G EPT482000 için güven ile satın.

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.

özellikler 1.25 Gbps veri hızı operasyon18 CWDM 40 km iletim için dalga boylarında DFB lazer ve PIN fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF8472 dubleks LC yuvası iledijital Teşhis İzleme : İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon SONET OC24LR1 ile uyumlu Ro HS ile uyumlu+ 3.3 V tek güç kaynağı özellikler Form Tipi SFP +veri Hızı10 Giletim Mesafesi40 kmdalgaboyu1590nmarayüzüLC Dublekskablo Tipitek Modlu Fiber Tx Güç1 ~ 4d Bmalıcı Hassasiyeti

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

Giriş : 16 portları standart poe anahtarı güç sağlar ve veri kablosuz erişim noktası ve ip kamera, kullanarak ethernet üzerinden güç( Poe) tek bir hafta cat5 kablo 16 ethernet portu kullanılabilir her 10 / 100 mbps bağlantı ve yan sanayi Standart IEEE 8.3af güç...

FTTH soğuk sıkma aracı Miller fiber sıyırma pense miller kelepçe FO103T250J Üç bağlantı Fiber Kaplı tel kablo sıyırma Ücretsiz kargo özellikleri : marka : RIPLEYFeatures : sripping lif kaplama ve dış kılıf kolu Malzeme : PVCWeight : 71 (g) modeli : MILLER FO 103DJ için Uygundur : fiber Material : aracı çelikUzunluk : 136.53mm, ağırlık : 71gKesme kenar hassas konumlandırma, söndürme ve tavlama tedavisi, antipas astarfabrika varsayılan, ayarı gerekmez, çizilmemesi fiberkablonun dış kılıf sıyırma için Büyük diyafram 23mmİkinci delik kol katmanlı 900 mikron 250 mikron peel250 mikron diyafram yayınlayacak için kaplama maruz 125 mikron fiber Miller üç yeni fiber optik sıyırma pense fiber sıyırma tüm prosedürleri tamamlayabilirsiniz 2...

ZHWCOMM AV6471 A Fiber Fusion ekleme makinesi FTTH Optik Fiber Ortak Kaynak Makinesi İngilizce menü 8 s Hızlı Ekleme açıklama 1.sadece FTTH için kullanmak değil, aynı zamanda fiber optik ekleme genel proje için kullanın; 2.hassas optik fiber çekirdek hizalama, garanti düşük kaybı ekleme; 3.boyutu küçük, hafif : sadece 2.8 kg pil ile; 4.yapıştırma için sadece 8 saniye sürer, pyrocondensation için 25 saniye; 5.aynı anda ekran X / Y ekseni; zoom in kadar 304 kez orijinal boyutu; 6.yapıştırma otomatik başlangıç ayarlayabilirsiniz veya kapağın yakın üzerine pyrocondensation of; 7.gerçek zaman ayarı için boşaltma; başka ayar için gerek; 8.elektrot uzun bir ömrü vardır; 4000 kadar deşarj süreleri; 9.USB ve VGA portları ile; 10.5.7 inç dijital yüksek çözünürlüklü LCD; 11.dahili yüksek kapasiteli pil, 220 kata kadar sağlayan bir ekleme ve ısıtma; 12.kalan pil kapasitesi hassas gerçek zamanlı görüntü; özellikler ana Teknik Parametre uygulanabilir Lif SMF (ITUT G.652), MMF (ITUT G.651), DSF (ITUT G.653), NZDSF ortalama Ekleme Kaybı 0.02d B (SM), 0.01d B (MM), 0.04d B (DS), 0.04d B (NZDS) geri dönüş Kaybı 4000 kez, değiştirilebilir Inşaat için aydınlatma dahili süper Yüksek parlaklık LED kaynağı gece çalışması için uygun limanlar USB, VGA güç Kaynağı dahili 11.1 V Lityum Iyon Pil...

   100 GHz DWDM Modülüözellikleri : düşük Ekleme Kaybı ve Geniş geçiş bandıyüksek Kanal Izolasyonuyüksek Stabilite ve güvenilirlikuygulamalar : kanal Ekle / BırakDWDM Ağdalgaboyu YönlendirmeFiber Optik Amplifikatörparametreler : şartname : parametrelerbirim4 Kanal8 Kanal16 Kanal Mux Demux Mux Demux Mux Demuxkanal Dalga BoyunmİTÜ 100 GHz Izgaramerkezi dalgaboyu Doğruluknm NAkanal Aralığınm100kanal Passband (@0.5d B bant genişliğinm> 0.22ekleme Kaybıd B1.62.84.5kanal Tekdüzelikd B0.61.01.5kanal Dalgalanmad B0.3izolasyonbitişikd BN / A> 25 N / A> 25 N / A> 25 Olmayan bitişikd BN / A> 40 N / A> 40 N / A> 40ekleme Kaybı Sıcaklık Hassasiyetid B /  < 0.005dalgaboyu Sıcaklık Shiftingnm /  < 0.002polarizasyon Bağımlı Kaybıd B< 0.1< 0.1< 0.15polarizasyon Mod Dağılmad B< 0.1yönelmed B> 50geri dönüş Kaybıd B> 45maksimum Güç Kullanımım W300çalışma Sıcaklığı 5 ~ + 75depolama Sıcaklığı 40 ~ 85paket boyutmm L100 x W80 x H10 L142 x W102 x H14.5sipariş Bilgileri : DWDM8 + 1XXXXXXXXXX   dalgaboyusınıf Pigtail Tipiuzunlukbağlayıcıpaket CHPbir0 = çıplak elyaf1 = 900um gevşek tüp2 = 2mm kablosu3 = 3mm kablosu05 = 0.5 m10 = 1.0 m15 = 1.5 m0 = yok1 = FC / PC2 = FC / APC3 = SC / PC4 = SC / APC5 = LC6 = Diğerleri0 = Standart1 = Özel ulaşım :  1...

not : beri uluslararası hava izin vermez yanıcı ve patlayıcı mal içerir, yani birlik teslim pil içermez, anlayışınız için teşekkür ederiz!paket şunlardır1x5 KM Görsel Hata Bulucu1 x Fiber Cleaver AUA60 S1 x Fiber Optik Stripper1 x Fiber Optik Sıyırma Aracı1 x Siyah Taşıma Çantası1 x temiz kağıt1 x Alkol şişe1 x Sabit uzunluk ray gerçek resim CLAUSS Fiber Optik Stripper / Model : CFS2,Fiber Optik Sıyırma Aracı Fiber Cleaver AUA60 S temiz kağıt 5 KM Görsel Hata Bulucu siyah Taşıma Çantası     220*170*195 (Görünüm boyutu) (mm) hatırlatma nedeniyle nispeten yüksek malların değeri beyan...

ürün Özellikleribağlayıcı Tipi : LC / UPCsc / UPCçekirdek KaplamaÇapı : 62.5 / 125uzunluk : 100 Metre Strand Tipi : Dubleks (2 Ipliklerini)çekirdek Kaplama Çapı : Multimode Zırhlı (62.5 / 125)mantolama : Kapalı Zırhlıkonnektörler : Male ulaşım :   1...

ücretsiz Nakliye Fiber Tester Aksesuar, Fiber Optik IBC Için Tek Bir Tıklama NFCIBCMPO Temizleyici Temizleyici için MPO / MTP Konektörü özellikleri : ergonomik, tek Tek Tıklama eylem temizleme ile rahat tasarım otomatik avans her temiz taze temizlik bant ile yapılır sağlar birim başına 500 temizler uygulamalar : Veri Merkezleri için Ideal ve diğer yüksek yoğunluklu optik ağlar üzerinde çalışmak için tasarlanmış MPO / MTP çoklu fiber konnektörleri dahil 4, 8,12, 24, 48 ve 72 elyaf içinde temizler süveter konnektörleri ve adaptörler (fişler ve limanlar) ödemeye ilişkin1...

USB PLC Programlama Kablosu Için Allen Bradley Micrologix 1000 / 1200 / 1500 USB1761CBLPM02 10 FT Yuvarlak 8 Pin Allen Bradley Micrologix Serisi PLC Programlama Kablosu Adaptörü için USB1761CBLPM02 programlama kablosu. Windows2000 destekler / XP (Win NT4 / 95 / 98 / Me / Desteklenen YAPMAYIN). tam RS Linx iletişim DF1 veya DH485 destekler. bu kablo tarafından yapılan tam bir OEM kablo değiştirme ve değil AllenBradley / Rockwell Otomasyon. Micrologix 1000 serisi Plc'ler ile uyumlu not : Bu Windows2000 destekler / XP (Win NT4 / 95 / 98 / Me / Desteklenen YAPMAYIN). paket içeriği 1x USB1761CBLPM02 Kablo 1x CD Sürücüsü

DVP740 Mini FTTX Fiber Optik Fusion Splicer özelliği : kompakt ve hafif Lifler için uygulanan, kablolar ve SOC (spliceon bağlayıcı) entegre Tutucu Tasarım tam Otomatik, yarıotomatik ve Manuel Çalışma darbeye, damla direnci güç tasarrufu Fonksiyonu 4.3 inç Renkli LCD monitör USB ve DC arayüzü şartname : uygulanabilir lifler SM, MM, DS, NZDS (G655), EDF, bükme Kaybı Duyarsız lif (G657), Pigtail, bırak kablo ve konnektör...

96.90 / lot ürün parametreleri : 100 BaseFX fiber optik medya dönüştürür için 10 / 100 BaseTX bükülü medya.uyum ile 10 / 100 BaseTX ve 100 BaseFX.IEEE 802.3u Ethernet standardı ile uyumdubleks modu : tam veya yarım dubleks modu.lif tipi : 850nm çoklumod çift fiber (RX / TX)veri aktarım hızı : 10 / 100 Mbpstipik mesafe : 2 KMkonnektörler : RJ45UTP ve çift fiber SCgirdi : AC100240 V 5 V / 0.2 A 50 / 60 HZçıktı : DC5 V6 Güç için LED ekran, FDX / Col, FX (Link / Act), TEKSAS (Link / Act), FX 100, TEKSAS 100boyutlar : 95x71x26mm (Uxgxy)ortam Sıcaklığı : 0 ~ 70 derecenem : 5% ~ 90%LED Açıklama : LED renk fonksiyonu FX 100 yeşil yanıyor zaman 100 BaseFX operasyon FX Link / ACT yeşil yanıyor zaman fiber kablo bağlantısı ile uzaktan cihaz iyidir...

araçları Sıkma El 8.5 " Tüm Fonksiyon Aracı Ht203 Kıvrım8.5 " tüm fonksiyonlar için hassas sıkma aracı 1 8.5 " Mt'l L : 3.2mm orta karbon çelik 2 13.2mm 8.5 " TÜM FONKSIYONU SıKMA ARACı kıvrım Kapasite mm2 Max : 2.6mm ⊃2; kıvrım Kapasite mm2 Min : 0.8mm ⊃2; uzunluk : 220mm uzunluk (Emperyal) : 8.5 " ödemebiz sadece Alipay ödeme kabul.nakliye tüm siparişler ödeme tarihinden itibaren 1 iş günü içinde işlenmiş. ödemeniz akım üzerinde emin adres olun. teslimat için yeterli süre tanıyın lütfen ve bize ulaşın eğer 10 iş içinde paket almazsanız gün.biz herhangi bir gümrük vergisi veya ithalat vergisi sorumlu değildir.biz ödeme aldıktan sonra POZİTİF FEEDBACK bırakacaktır...

Scroll